תאונות עבודה

במדינת ישראל מתרחשות מיידי שנה תאונות עבודה רבות שמצריכות עו"ד תאונות עבודה. ברוב המקרים נותרים העובדים עם נזקים משמעותיים אשר מונעים מהם להמשיך לתפקד בעבודתם וכתוצאה מכך אף לפרנס את משפחתם.

לא רבים מודעים לכך וזה חבל אך האמת היא שבארץ יש המון תאונות עבודה שקורות להרבה מאוד עובדים ולכל תאונה כזאת יש עו"ד תאונות עבודה שמייצג את הנפגעים. עליכם לדעת, כי העולם של תאונות עבודה הוא עולם ומלואו ויש הרבה מאוד דברים שיש לדעת בעולם זה. לכן אם נפלתם קורבן לתאונת עבודה הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל עורך דין העוסק בתחום תאונות עבודה והוא ייצג אתכם ויגן עליכם כמו שצריך ויבטיח כי תקבלו פיצוי גדול מהמעסיק שאחראי לתאונת העבודה או מהמוסד לביטוח לאומי.  ויצמן אייכנברונר הינו משרד העוסק בתביעות מסוג זה.

 

עורך דין תאונות עבודה – את מי ניתן לתבוע בשל פגיעה בעבודה?

יכולים להיות מספר גורמים אשר כנגדם יכול עו"ד תאונות עבודה להגיש תביעה בשל פגיעה במקום העבודה. הראשון – המוסד לביטוח לאומי. הגוף השני הוא – המעסיק. ובמקרים מסוימים אף כנגד חברות ביטוח פרטיות.

 

עו"ד תאונות עבודה – מדוע לעיתים כדאי להגיע לפשרה?

אם אתם פונים אל עורך דין תאונות עבודה שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש עליכם לדעת כי פעמים רבות הדרך החכמה ביותר לקבל את מרב הכסף האפשרי היא להגיע לפשרה. עליכם לדעת כי ללא פשרה המשפט יכול להימשך ולהימשך ועד שאתם תראו את הכסף יחלוף זמן רב.
לעומת זאת בפשרה שני הצדדים מקבלים חלק ממה שקיוו לו וכך הפיצוי הכספי מגיע ישר גם אם לעתים הוא נמוך יותר ממה שהייתם יכולים לקבל לו הלכתם למשפט. לכן אפשר לקבוע בצורה נחרצת כי פשרה היא דבר כדאי בחלק מהמקרים וכדאי להתייעץ עם העורך דין שלכם על השגת פשרה טובה.

 

משרד עורכי דין וייצמן אייכנברונר המומחים בארץ מבין משרדי עורכי דין תאונות עבודה

וייצמן אייכנברונר  משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ומנוסה ביותר בתחום. ישנם מרכיבים אשר הופכים את המשרד למשרד מנצח וביניהם כוח האדם איכותי וטוב, עורכי הדין של ויצמן אייכנברונר הם ליגה אחרת ופניה אליהם תקרב אתכם מאוד אל הכסף שכה מגיע לכם עקב פגיעתכם בעבודה.  לפרטים נוספים ויצירת קשר תוכלו להתקשר או למלא את טופס יצירת הקשר באתר.

 

עורך דין לענייני תאונות עבודה

אם נפצעתם בעבודה הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות באופן המהיר ביותר אל עורך דין לענייני תאונות עבודה. יש אנשים אשר מפחדים להיכנס להליך משפטי וכאשר הם נפצעים בעבודה מחוסר ידע או מפחד מוותרים על סכומים עצומים שמגיעים להם. עליכם לדעת כי פעמים רבות בעקבות תאונת עבודה אתם זכאים למיליוני שקלים או מאות אלפי שקלים ואלו סכומים שמגיעים לאדם שנפגע באופן חמור בעבודתו וברור שאין מקום לוותר על סכום זה. לכן פנו אל עורך דין לענייני תאונות עבודה ואל תוותרו על הכסף שמגיע לכם. ויצמן אייכנברונר משרד עורכי דין מתמחה בתביעות בתחום הנזיקין ובפרט בתחום תאונות עבודה.

מהי הזכאות של העובד?

עובד שפגיעתו מהווה תאונת עבודה ובשל פגיעה נפגעה יכולתו לעבוד, יהיה זכאי לתשלום דמי פגיעה במשך של עד 91 ימים.  חשוב לציין כי אם לאחר 91 ימים עדיין נותר העובד ללא יכולת לעבוד יוכל לפנות לביטוח לאומי בבקשה להכרה כנכה נזקק. תשלום עבור דמי הפגיעה יהיה בשיעור 75% מהשכר הממוצע בשלושת החודשים שקדמו לפגיעה.

האם תביעה שהגיש העובד למוסד לביטוח לאומי יש משמעות / קשר לתביעה שהוגשה כנגד מקום העבודה?

מבחינת הערכת הנזק לא קיים קשר בין התביעות. בלא מעט מקרים, ניתן לראות כי במסגרת התביעה כנגד ביטוח הלאומי נקבעו אחוזי נכות שונים מאשר בהליך המשפטי שהתנהל מול המעסיק. עם זאת, חשוב להבין שביחס לסכום הפיצוי שהתקבל ישנה משמעות, ולפיה כל פיצוי שיתקבל בסופו של יום מהמעסיק יקוזזו ממנו התשלומים ששולמו לעובד על ידי הביטוח לאומי.

 

עורך דין לענייני תאונות עבודה – מדוע לא כל עורך דין יכול לטפל בתאונות עבודה?

אין מחלוקת על כך כי הדרך הטובה ביותר לקבל את המגיע לכם היא לפנות אל עורך דין לענייני תאונות עבודה ורק אל עורך דין זה. עליכם להבין כי יש בעולם המשפט התמחויות ולא כל עורך דין מומחה לענייני תאונות עבודה. יש עורכי דין המומחים לדיני משפחה, יש עורכי דין המומחים למשפט מנהלי, יש עורכי דין המומחים למשפט מסחרי ואתם אם נפצעתם בתאונת עבודה חייבים לפנות אך ורק אל עורך דין לענייני תאונות עבודה. אם תפנו אל עורך דין אחר הייצוג שתקבלו יהיה גרוע ביותר ויפגע בכם קשות, על כן ישנה חשיבות לא להתפשר על נושא זה.

 

מה הופך את וייצמן אייכנברונר לעורכי דין תאונות עבודה הטובים בתחום?

המשרד ייצג לקוחות רבים בתחום הנזיקין ובפרט בתחום תאונות העבודה והניסיון הזה מאפשר לנו להעניק לכם שירות מקצועי ולייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. המשרד חרט על דגלו את תחום השירות וכך הוא יעשה הכול בכדי להוביל אתכם לניצחון כמובן מבלי לעבור על החוק. מה שהופך את המשרד לכה טוב זה העובדה כי עובדים בו עורכי הדין המובילים בארץ בתחום דיני תאונות העבודה. ויצמן אייכנברונר משרד עורכי דין הינו משרד ויתיק ומנוסה אשר ישמח לתת לכם שירות.

 

עורך דין תאונות קשות לנפגעי עבודה

יש כל כך הרבה נפגעים בארץ בתחום של תאונות עבודה עד שהתקשורת מאסה בכך ולא מפרסמת על כל תאונות העבודה, אם נפצעתם בתאונת עבודה הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל עורך דין לנפגעי עבודה. עורך דין זה ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ויבטיח כי אתם תקבלו את התביעה הטובה ביותר לקבלת פיצוי כספי בגין תאונת העבודה ולכן אתם צריכים לעשות הכול בכדי לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שיש בתאונת עבודה. וייצמן אייכנברונר משרד עורכי דין הינו משרד העוסק בתביעות מסוג זה.

 

עורך דין לנפגעי עבודה – שימו לב לתיקים שבהם הופיע העורך דין בעבר

עליכם להבין כי יש הבדל בין עורכי הדין השונים בשוק וכי יש עורך דין לנפגעי עבודה ברמה מאוד גבוהה ויש אחרים ברמה יותר נמוכה, לכן אתם בוודאי רוצים לדעת איך תבחרו את העורך דין הטוב ביותר בשוק, אם כן אתם צריכים להסתכל על תיקים ישנים שבהם העורך דין הופיע. כיום התיקים של עורכי הדין מפורסמים לכל אדם וכך אפשר לראות האם העורך דין ניצח בתיק מסוים או שמא הוא דווקא מפסיד יותר פעמים. התיקים של העורך דין יכולים ללמד אותנו רבות על המקצועיות שלו ולכן לפני שבוחרים את העורך דין כדאי לכם לבחון את הנושא זה של תיקי עבר.

 

זאת הסיבה שבגללה אתם חייבים לפנות אל וייצמן אייכנברונר משרד עורכי דין תאונות עבודה

אם תבחנו את תיקי העבר של משרד עורכי דין וייצמן אייכנברונר אתם תראו כי ברוב רובם של המקרים המשרד מנצח גם אם זה תיק קשה ומורכב לניהול. במשרד עובדים המומחים הגדולים ביותר לנפגעי תאונות עבודה ועורכי הדין של המשרד יכולים לסייע לכם מאוד. הגודל של המשרד מאפשר לעורכי הדין לטפל בתיקים רבים ולתת לכל תיק ותיק את תשומת הלב המרבית וזאת בכדי למקסם את הפיצוי שמגיע לכם. המשרד מאמין כי בכל תיק צריך להשקיע מאמצים אדירים וכך הוא עושה בכל תיק ותיק ולא משנה מי מעורכי הדין במשרד מייצג אתכם, אנו נעשה הכול בכדי להגן עליכם ולסייע לכם לנצח בתיקים שלכם.

 

עורך דין מומחה לתאונות עבודה

אנו מאחלים לכם כי לעולם לא תצטרכו לפנות אל עורך דין מומחה לתאונות עבודה וזאת בכדי שלא תיפצעו, אך באותה נשימה אנו מאחלים לכם שאם כבר נפצעתם תהיו מספיק חכמים לבחור את העורך דין המומחה ביותר בתחום תאונות עבודה. עליכם להבין כי ההבדל בין עורכי הדין השונים יכול להוות את ההבדל בפיצוי הכספי שתקבלו. ככל שתפנו אל עורך דין יותר טוב כך הפיצוי הכספי שלכם יהיה יותר גדול. אלון – וייצמן אייכנברונר משרד עורכי דין הינו משרד מנוסה המתמחה בתביעות מסוג זה.

עורך דין מומחה לתאונות עבודה – אל תבחרו עורך דין מבלי לבחון את הידע המשפטי שלו

אז כיצד נבחר עורך דין מומחה לתאונות עבודה? איך נבטיח כי אנו בוחרים את העורך דין הטוב ביותר בארץ? אם כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לידע המשפטי של העורך דין. ככל שהידע המשפטי גדול יותר כך העורך דין יכול לסייע לכם בצורה יותר טובה. אז איך נדע מה הידע המשפטי של העורך דין שאליו אנו פונים? נבחן כיצד הוא התמודד עם טיעונים משפטיים בעבר. אל תתביישו לבקש מן העורך דין גישה לתיקים ישנים שלו ושם תראו האם העורך דין הוא מומחה או דווקא עורך דין גרוע שלא כדאי לבחור בו. זכרו כי שווה להשקיע את המאמץ מכיוון שכך תמקסמו את סיכויי ההצלחה שלכם בתיק.

 

המומחים בארץ לצורך הגשת תביעות תאונת עבודה – משרד עורכי דין וייצמן אייכנברונר

לאורך השנים המשרד יצר לו בצדק שם כמומחים מספר אחת בתביעות נזיקין ובפרט בתאונות עבודה. אם אתם בוחרים אלון – וייצמן אייכנברונר משרד עורכי דין, אתם יכולים להיות בטוחים כי המשרד ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וימקסם את הסיכוי שלכם לקבל פיצוי כספי גבוה. ניתן לומר בפה מלא כי משרד משקיע משאבים אדירים בכל תיק ותיק והוא לא מוכן לוותר על שקל שמגיע לכם וזאת מתוך אמונה כי ללקוחות של המשרד מגיע הייצוג המשפטי הטוב ביותר שיש.

שאלות נפוצות

במקרה שכזה הפיצוי מתחלק בין חברת הביטוח של הרכב לבין המוסד לביטוח לאומי.

בנסיבות המתוארות נראה שהאירוע עולה בהגדרה של תאונת דרכים וגם של תאונת עבודה. לפיכך, תוכל להגיש תביעה גם כנגד המוסד לביטוח לאומי וגם כנגד חברת הביטוח. על מנת למנוע עוגמת נפש, אנחנו במשרד עורכי דין ויצמן אייכנברונר מבהירים בפני לקוחותינו  כי לא ניתן לקבל תשלום כפול במקרה של קבלת פיצוי משני הגופים.

תפריט נגישות

נשמח לעזור לכם!